Co nas wyróżnia

Jako jedyni na Dolnym Śląsku oraz nieliczni w Polsce, zajmujemy się tylko i wyłącznie usługami Zdalnej Ochrony Fizycznej:
Zdalny Dozór Wizyjny
– Wideoobchody
– Wideo weryfikacja
– Kontrola ruchu

Podobnie jak większość Agencji Ochrony posiadamy ważną Koncesję MSWiA na prowadzenie usług w zakresie ochrony osób i mienia. Nie jesteśmy jednak typową „firmą ochroniarską„, dlaczego?

Ograniczenie świadczonych przez nas usług tylko i wyłącznie do Zdalnej Ochrony Fizycznej pozwala na koncentrację całego potencjału na rozwoju, utrzymywaniu i ciągłym ulepszaniu proponowanych przez nas rozwiązań.

Pojawiamy się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest redukcja kosztów ochrony, automatyzacja oraz zwiększenie kontroli nad sytuacją na obiekcie. Wykorzystanie nowoczesnej technologii, integracja poszczególnych systemów oraz przeniesienia części obowiązków do naszego Centrum Nadzoru Wizyjnego zapewnia rozwiązania pozwalające na redukcję etatów przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa Państwa obiektu.

Dołączając do grona naszych klientów, macie pewność profesjonalnej obsługi na etapie planowania, wdrożenia oraz całodobowej obsługi.

Pracownicy serwisu technicznego agencji SafeSpace

Całodobowe Centrum Nadzoru Wizyjnego

Dysponujemy miejscem, w który dobrze przygotowani Operatorzy, pozostają do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.
Dzięki naszym rozwiązaniom, nie pozbywają się Państwo ochrony na obiekcie, przenoszą ją tylko w inne miejsce.
Posiadając zdalny dostęp do wszystkich systemów oraz podgląd na kamery, Pracownicy Centrum Dozoru Wizyjnego Safe Space są w stanie zawsze realnie ocenić sytuację na obiekcie i wybrać odpowiedni sposób reakcji w zależności od zaistniałego zdarzenia.
Regularne szkolenia oraz dogodne warunki pracy sprawiają, że kontakt na linii Operator – Klient jest konkretny i profesjonalny.

Całodobowy dział IT

Trzeba wprowadzić zmiany w systemie w piątek po południu? Nie ma żadnego problemu! W poniedziałek przychodzi nowy pracownik a w niedziele wieczorem przypomnamy sobie, że powinnien posiadać dostęp do systemu? Wystarczy to zgłosić!
Każdy system jest projektowany w taki sposób aby nasi specjaliści mogli się z nim połączyć w każdej chwili i zrobić zdalną rekonfigurację, poprawić ustawienia czy zresetować poszczególne urządzenie.

Dział techniczny dostępny 24/7

Niezależnie od pory dnia czy nocy dysponujemy działem technicznym, pozostający w gotowości do podjęcia natychmiastowej interwencji. Brak zasilania na obiekcie? Przypadkowe uszkodzenie urządzenia? Nagły problem z internetem? Przyjęta przez nas praktyka standaryzacji używanych urządzeń, sprawia, że problemy takie rozwiązywane są natychmiastowo. Nasi technicy gotowi są przyjechać do Państwa w każdej chwili i pomóc rozwiązać problem.

Zasięg działania

Z racji tego, że świadczone przez nas usługi są zdalne, jesteśmy w stanie skutecznie chronić obiekty na terenie całego kraju. Na chwilę obecną posiadamy klientów na terenie województw: Dolnośląskiego, Lubuskiego, Łódzkiego, Opolskiego i Wielkopolskiego.