Kolejne wzrosty płacy minimalnej

Aktualności 15 października, 2020

Kolejne wzrosty płacy minimalnej

Od stycznia wprowadzane będą kolejne wzrosty płacy minimalnej. Dlaczego ten temat ma związek z naszą działalnością? Odpowiedź jest całkiem prosta  – podskoczą również ceny ochrony fizycznej!

Zgodnie z zapowiedziami, od 1 stycznia 2021 minimalna stawka godzinowa wzrasta z 17 do 18,30 zł za godzinę pracy, to prawie 8 % więcej. Nie ma wątpliwości, że pociągnie to za sobą również wzrost kosztów ochrony osobowej obiektów. 8% może wydawać się nie dużą kwotą ale oznacza średnią podwyżkę kosztów zabezpieczenia obiektu o ok. 1000 zł miesięcznie za każdy posterunek, co daje 12 tyś zł rocznie!

Czy jest na to jakieś rozwiązanie? – Tak, Systemy Zdalnego Dozoru Wizyjnego Safe Space

Po raz kolejny, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie ma co czekać i trzeba iść w stronę nowoczesności. Systemy Monitoringu Wizyjnego poza niższą ceną, gwarantują dodatkowo znacznie większe bezpieczeństwo oraz pełną kontrolę nad sytuacją na obiekcie.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś! Gwarantujemy, że będziemy w stanie dopasować nowoczesne rozwiązania, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!