Cały #TAT

Aktualności 1 grudnia, 2020

Cały #TAT

Pewnie wszyscy mieszkańcy miasta Wrocławia słyszeli, o inwestycji budowy trasy Autobusowo-Tramwajowej na nowy dwór. Kierowcy narzekają na korki, klienci MPK na objazdy i wydłużone trasy ale podobno jak się skończy to ma być dużo lepiej😊

Ciekawostką jest fakt, że jest to największa komunikacyjna inwestycja w powojennym Wrocławiu. Na chwilę obecną prace prowadzone są na 5 odcinkach, wykonywanych przez 4 różne firmy, a całość ma kosztować prawie 400 mln zł.

Dziesiątki baraków, setki maszyn i pracowników oraz cała masa składowanego materiału. Nasuwa się pytanie jak to wszystko chronić?

Jest na to rozwiązanie! Systemy Zdalnego Dozoru Wizyjnego SafeSpace!

Możemy się pochwalić, że wszyscy wykonawcy biorący udział w #budowaTAT korzystają właśnie z naszych usług. Wszystkie zaplecza są zabezpieczone za pomocą systemów Zdalnego Dozoru Wizyjnego Safe Space!

Operatorzy Centrum Nadzoru Wizyjnego na bieżąco obserwują postęp prac i mówią, że wszystko powinno zakończyć się w terminie 😊

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią takiego przedsięwzięcia i dziękujemy za okazane nam zaufanie. Choć nie ma co ukrywać, że dobra opinia pomaga nam wygrywać kolejne zapytania!